O kapele

Kapela PRACKA se v této sestavě sešla v létě 2008. Tehdy si pár lidí řeklo, že by možná nebylo špatné odpočinout si od běžných starostí,které nám přináší život, vypnout z pracovního nasazení a aspoň jednou týdně si vyčistit hlavu hezkými melodiemi. Hráblo se do strun a už jsme u toho zůstali.

Jméno kapely vzniklo tak, že máme umožněno zkoušet v objektu, který patří obci Rájec a vůbec nám tato ve všem hodně vychází vstříc. Proto jsme se rozhodli, že se jí za její pomoc odvděčíme tím, že ji zahrneme do názvu kapely. Proto jsme si tedy dali jméno PRACKA. Což tedy pro vysvětlení znamená- První RAjecká Country KApela.

Kapela účinkuje v hospůdkách, na menších zábavách, rodinných oslavách i country bálech,zpestřuje písněmi různé potlachy a sousedská posezení. Hrajeme si pro potěšení. Svým hraním se snažíme pobavit své kamarády a známé, prostě všechny lidičky, kteří mají k tomuto žánru blízko. Kapela se snaží a bude snažit i o vlastní skladby, které jak doufáme zaujmou, neboť jsou ze života a v každé je kus nás samých.

V současné době vystupujeme v tomto obsazení:

Jana - zpěv,chřestítka a další ty věc
Roman „Pedrin“ - baskytara,zpěv
Karel „Karlos“ - kytara,zpěv
Milan „Šemeďák“ - mandolína
Víťa - banjo,zpěv,foukací harmonika

Aktuální koncerty

Zobrazit všechny koncerty